60. i 1. Urodziny Baru Prasowego! 21 czerwca! Bądźcie razem z nami!

Publikacja z dnia: 2014-06-01

Drodzy Goście,

jesteśmy niezwykle zaszczyceni, mogąc zaprosić Was na obchody 60tych i zarazem 1szych urodzin Baru Prasowego. Mamy nadzieję, że w tym wyjątkowym dniu będziecie wraz z nami świętować naszą podwójną rocznicę, bo to dzięki Wam Drodzy Goście, przez ten rok, Bar Prasowy stał się czymś więcej niż tylko tanią jadłodajnią. Jest on teraz miejscem międzypokoleniowego spotkania, wymiany myśli i doświadczeń, a także przestrzenią, w której co miesiąc prezentowane są najciekawsze zjawiska współczesnej kultury. Nie udałoby się to nam bez Waszego wsparcia i obecności, będącej wyrazem aprobaty dla naszych działań, zarówno na polu gastronomii jak i kultury.

Poniżej szczegółowy plan naszych skromnych obchodów.

Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy…

Darmowe obiady dla wszystkich rówieśników Prasowego. Każda osoba, urodzona w 1954 roku, 21 czerwca je u nas za darmo! (cały dzień!)

Prasowa Linia Autobusowa! Przejazdy zabytkowym Ogórkiem po Warszawie! (godz.: 12-15)

Darmowy kompot do każdego obiadu! (do wyczerpania zapasów)

Urodzinowe prezenty niespodzianki od Prasowego i Centrum Sportów Ekstremalnych Dwie Wieże

Pokaz filmów 16 mm! We współpracy z Ekierką Siedem! Kroniki filmowe, filmy instruktażowe i inne perełki minionej epoki z terkoczącego projektora! W programie także kolejna filmowa niespodzianka od Prasowego!!! (godz.: 19 – 20)

A na zakończenie obchodów… WILD’N’FUNKY SOUL K-O AFTERPARTY w Życie Warszawy (Al. Jerozolimskie 30). Zza gramofonów imprezę poprowadzi dla Was Kaowiec KOWALSKY!)

 

(start 21:00, UWAGA! Kilka minut po 20stej zbiórka pod Prasowym i wspólny przejazd Ogórkiem w Aleje Jerozolimskie!)

Do zobaczenia! Ekipa Waszego Baru Prasowego