Już wkrótce otwarcie baru mlecznego nowej generacji - Zapraszamy!

Publikacja z dnia: 2019-03-19

W samym sercu Warszawy, na ulicy Moliera 8, powstaje najbardziej innowacyjny i nowoczesny bar mleczny w Polsce. Lokal będzie prekursorem nowych technologii, wyznaczającym drogę postępu dla dotychczasowych punktów gastronomicznych tego typu.

Rozbudowane systemy zarządzania i interaktywne rozwiązania mają znacząco wpłynąć na jakość i dostępność oferowanych usług. Zmiany nie będą polegały jedynie na uproszczeniu i automatyzacji pracy. Istotne będzie również nawiązanie bliższego kontaktu z gośćmi oraz lepsze poznanie ich potrzeb, a także wymagań.

Mleczarnia Jerozolimska to pierwszy bar mleczny adaptujący najnowsze trendy światowe na naszym rodzimym rynku. Podstawą obsługi klienta jest niezwykle intuicyjny i przejrzysty system POS, który pozwala na podwyższenie standardu i szybkości obsługi. W nowej lokalizacji zostaną wprowadzone nowoczesne monitory, na których będzie można się zapoznać z ofertą lokalu i promocjami, a także sprawdzić aktualny status zamówienia. Niespotykanym dla barów mlecznych rozwiązaniem jest wprowadzenie oferty na dowóz. Dzięki temu każdy wielbiciel tradycyjnych, domowych potraw będzie mógł się cieszyć ich smakiem bez wychodzenia z domu czy biura.

Plany na przyszłość są równie imponujące. Mleczarnia jako jedna z pierwszych firm gastronomicznych w Polsce planuje wprowadzi kioski samoobsługowe, które od kilku lat cieszą się wielkim powodzeniem w krajach skandynawskich. Godnym uwagi rozwiązaniem jest również zintegrowanie punku sprzedaży z terminalami płatniczymi, które już niedługo pojawi się we wszystkich lokalach pod szyldem Mleczarni Jerozolimskich.

Otwarcie już wkrótce, zapraszamy!